Liewood na plażę – wygodnie, bezpiecznie i stylowo!

276

Odpoczynek podczas wakacji z dziećmi to prawdziwy luksus, ale dobrze przygotowany rodzic wie, jak ułatwiać sobie życie. Sprawdzone propozycje Liewood na plażę to nie tylko piękny design, ale, przede wszystkim, funkcjonalne patenty.

Beztroski czas dla maluchów i cała torba plażowa trosk dla rodziców – tak z przymrużeniem oka można by podsumować plażowanie z maluchami. Troska o delikatną skórę dzieci w konfrontacji ze słońcem i słoną wodą, pilnowanie czapeczek na główkach, suszenie po kąpieli w morzu, pojenie, karmienie i wreszcie – zbieranie i czyszczenie zagrzebanych w piasku zabawek.

Dla wrażliwej skóry malucha

Ponieważ skóra dzieci jest dużo bardziej wrażliwa niż skóra dorosłych, kąpiele wodne, słoneczne i piaskowe bywają dla niej sporym wyzwaniem. Specjalizująca się w outdorowych produktach dla maluchów skandynawska marka Liewood proponuje ręczniki plażowe, szlafroki i kocyki uszyte z mięciutkiej bawełny organicznej. Bawełniane ręczniki – poncza lub ręczniki z kapturkiem Liewood, w które wygodnie owiniecie malca po wyjściu z wody, wraz z mokrą główką, dobrze chłoną wilgoć i nie podrażniają skóry szkodliwymi substancjami chemicznymi. 

Krem przeciwsłoneczny to na plaży konieczność, ale warto wspomóc się także odpowiednią garderobą. Stroje kąpielowe Liewood, bikini dziecięce i kąpielówki chłopięce są uszyte z wysokiej jakość materiałów z filtrem UV50+. To dodatkowa ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Co jeszcze na liście wyprawkowej

Kolekcja plażowa Liewood to także wiele czapeczek i kapeluszy przeciwsłonecznych, które wyróżniają się materiałem i fasonem. Uszyte, podobnie jak ręczniki Liewood, z oddychającej bawełny organicznej kapelusze są przewiewne i nie dogrzewają dodatkowo małych główek, a ich wygodny, głęboki fason sprawia, że nie spadają i osłaniają twarz. Wygodny kapelusz przeciwsłoneczny, który nie ucieka z głowy przy byle podmuchu wiatru i nie jest uporczywie ściągany przez malucha, to spore ułatwienie dla rodziców małych dzieci.

Dobre nawodnienie

Słodkie przekąski to wakacyjna pokusa, ale odpowiedzialny rodzic wie, jak ważne jest wartościowe jedzenie i uzupełnianie płynów w czasie upałów. Wygodne butelki termiczne Liewood z dwoma rodzajami nakrętek, termosy na jedzenie i lunchboxy Liewood ze stali nierdzewnej z przegródkami to plażowy must-have. Stała temperatura napojów i przekąsek i wygodne pudełeczko, w którym zabierzecie na plażę owoce i warzywne przegryzki, to nieocenione wsparcie układu odpornościowego malucha.

Zabawy w piasku

Zabawki do pisaku Liewood to klasyka dziecięcych ulubieńców, ale w nowym, silikonowym wydaniu. Wykonane z lekkiego, nie pękającego silikonu wiaderka do piasku i sitka są łatwe nie tylko w transporcie na plażę i w używaniu dla malucha, ale także w czyszczeniu. Silikonowe odpowiedniki plastiku to super wygodny wybór na plażowanie z maluchem. W Liewood znajdziecie też inne silikonowe zabawki – np. grę memory, którą wystarczy otrzepać z piasku lub opłukać pod bieżącą wodą, a na plaży zapewnia długie minuty rozrywki dla całej rodziny. 

5/5 - (1)
reklama